در ESET ورژن ۷ منتطر چه تغییراتی باشیم؟

نسخه ۷ جایگزین می شود. کنترل دستگاه به شما اجازه می دهد که دسترسی به دستگاه هایی از قبیل دیسک ذخیره سازی، CD/DVD-ROM و دستگاه های ذخیره سازی FireWire ر ا Block کنید، آنها را اسکن کنید یا اینکه فیلترهای گسترده و اجازه های وسیعی برای آنها ایجاد کنید و انتخاب کنید که چطور کاربران می توانند با این قبیل دستگاه ها کار کنند. ۳ تا ۵ عدد از تمیز کننده های بد افزار مستقل محبوب هم به عنوان تمیز کننده های تخصصی در این محصول قرار گرفته اند. تمیز کننده های تخصصی برای حذف بدافزار های پیچیده از کامپیوتر شما طراحی می شوند. آیکون وضعیت حفاظت کامپیوتر نیز با هم ترکیب شده اند تا استفاده بهتری داشته باشند.

پیشرفت های HIPS

در ESET Smart Security 7 و ESET NOD32 Antivirus 7 ، ماژول HIPS آپدیت شده یک اسکنر حافظه پیشرفته دارد که وقتی که وضعیت آنها تغییر می کند برنامه های در حال اجرا را اسکن می کند تا رفتار خطرناک و مضر را تشخیص بدهد.

پیشرفت های فایروال 

در نسخه جدید بسته امنیتی ESET Smart Security 7 ، یک غلاف آسیب پذیری (Vulnerability shield) پیشرفته با گزینه های فیلتر کردن پیشرفته وجود دارد که امکان تشخیص انواع متنوع حمله ها و آسیب پذیری را فراهم می کند.
گزینه های IDS فایروال شخصی هم گسترده هستند تا استثناهای IDS را در بر بگیرند که می توانند بر اساس تشخیص های متفاوت IDS متنوع، برای سفارشی کردن رفتار شخصی فایروال به کار گرفته شود. یک کاربر می تواند انتخاب کند که ESET فعالیت های مشکوک از جمله اسکن پورت، حمله های سمی، حمله های حفره امنیتی یا غیره را بلاک کند، ثبت کند یا در مورد آن هشدار بدهد. این کار با اضافه کردن یک استثنای IDS انجام می شود. کاربران می توانند در ویراستار استثناهای IDS در بخش Advanced setup Network Personal firewall. ، استثناهای IDS را اصلاح کنند.

ESET-VER-7-001

 

همانند  نسخه های قبلی ESET Smart Security، آدرس های IP که به عنوان منابع فعالیت های مشکوک شناخته می شوند به صورت خودکار به لیست سیاه اضافه می شوند تا مانع از اتصال کامپیوتر در یک دوره معین به آنها شوند. در نسخه ۷ بسته امنیتی ESET، کاربران میتوانند بلک لیست را با حذف آدرس IP از لیست سیاه یا جلوگیری از بلاک شدن آینده یک آدرس IP با افزودن استثنای IDS اصلاح کنند. برای دسترسی به این خصوصیت به  مسیر Setup Network View temporary IP addressblacklist بروید.

ESET-VER-7-002

آگهی های جدید که در انتهای صفحه نمایش داده می شوند شفاف تر هستند و اطلاعات بیشتری در خود دارند.

ESET-VER-7-003

پیشرفت های آنتی فیشینگ

آنتی فیشینگ در ESET Smart Security 7 و آنتی ویروس ESET NOD32  نسخه ۷ شامل بلاک کردن پیشرفته وبسایت های کلاهبرداری با شهرت مشکوک یا حاوی محتوای ناخواسته بالقوه می شود.

ESET-VER-7-004

ارسال فایل ها و وبسایت ها برای تحلیل به مرکز ESET

بهبود ارسال نمونه برای تحلیل به کاربران اجازه می دهد که آدرس سایت مشکوک را که احتمالا آلوده است، یا برای فیشینگ یا کلاهبرداری است به آزمایشگاه های شرکت ارسال کنند. کاربران می توانند در صورتی که یک وبسایت امن بدون هیچ دلیلی یا به دلایل به اشتباه بلاک شده باشد یک گزارش False Positive site ( سایت با اشتباه غلط) را به مرکز ESET ارسال کنند.

ESET-VER-7-005

تغییرات در نصب MSI

این دو برنامه سرعت و قابلیت اعتماد نصب بالایی دارند و یک واسط کاربر اصلاح شده در زمان نصب آفلاین دارند. اولین اسکن خودکار ۲۰ دقیقه بعد از نصب یا ریستارت انجام می شود تا کامپیوتر را از نظر بد افزار ها اسکن کند.

ESET-VER-7-007

سازگاری بهتر

ESET Smart Security 7 و آنتی ویروس ESET NOD32 Antivirus 7 حاوی اجزای ESET SysRescue و هشدارهایی در Metro UI دارند که کاملا در ویندوز ۸ کارائی دارند.

تغییرات حداقلی

• در یک تنظیمی پیشرفته، حالت گیمر از درخت Tools به درخت Computer جابجا شده است.

• تغییرات رشته هم باعث بهبود خوانائی، استفاده و تجربه کاربر در آنتی ویروس می شود.

 

منبع:سایسک

 

 

توجه: نسخه 7  این آنتی ویروس هنوز در حالت بتا ( آزمایشی ) میباشد  و از نصب آن خود داری کنید


/ 0 نظر / 67 بازدید